درباره بارمان

شرکت بارمان در زمینه تولید انواع محصولات آموزشی برای کودکان و نوجوانان فعالیت دارد.این محصولات شامل انواع بسته های آموزشی رباتیک ، مکانیک ، الکترونیک و دومینو می باشد که تمامی این محصولات با روند آموزشی اختصاصی بارمان عرضه می گردد.

تاریخچه بارمان

تیم بارمان فعالیت رباتیک خود را از سال ۱۳۸۸ شروع کرده و با کسب تجارب فراوان در زمینه های مختلف در این حیطه دریافت که سیستم آموزشی رباتیک دارای خلاء های بسیار زیادی میباشد.این تیم با انجام تحقیقات فراوان و کسب اطلاعات لازم در صدد تکمیل و تصحیح این سیستم آموزشی و از بین بردن خلاء های موجود درآمد.

نتیجه این تحقیقات در سال ۱۳۹۰ منجر به ایجاد یک سیستم آموزشی پیوسته و مدون شد.همچنین در راستای تحقق این هدف تولید و پیاده سازی بسته های آموزشی رباتیک را آغاز نمود.

تیم بارمان از سال ۱۳۹۴ جهت تحقق رسالت خود که آموزش کاربردی به سبک نوین میباشد، تصمیم به گسترش تیم خود و اجرای این سیستم آموزشی در سایر رشته ها گرفت.

ارزش های ما

ارزش های ما زیربنای کار ما هستند.

آموزش
آموزش مناسب در زمینه های مختلف مهم ترین اصل داشتن آینده‎‌ای روشن برای کودکان و نوجوانان می باشد.تیم ما با جمع آوری تجربیات چندین ساله خود در زمینه آموزش یک سیستم آموزشی یکپارچه و نوین را برای محصولات خود ایجاد کرده است.
کیفیت
کیفیت همیشه سرلوحه کار ما بوده است.سعی ما تولید محصولات خود با بهترین کیفیت و متناسب با نیاز شما عزیزان میباشد.تمامی محصولات بارمان به صورت کامل ساخت این شرکت بوده و هیچ نمونه مشابهی در بازار ندارد.
نوآوری
انسان همیشه و در همه زمینه ها در حال ابداع و نوآوری بوده که منجر به پیشرفت او شده است.آموزش نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما نیز همیشه در تلاش برای ایجاد نوآوری و بروز کردن محصولات و آموزش های خود بوده‌ایم با آن هدف که یادگیری و آموزش برای کودکان و نوجوانان راحت تر و عمیق تر شود.

تعداد دانش آموزان رباتیک بارمان تا به این لحظه

رالی روبو

جنگنده

امداد کوچواو

جت روبو

الکترونیک ربات

پردازنده ربات

با ما در این راه همقدم شوید

جهت اخذ نمایندگی با ما در تماس باشید